- Reklama -

VIDEO: Eichel a Zadorov rozdávali nebezpečné hity

- Reklama -

Fanda NHL
V sobotním střetnutí Avalanche a Sabres bylo dobře patrné, jak moc oba celky touží po cenných bodech. Vyostřený zápas přinesl několik sporných a nebezpečných situací.
Hru na tvrďáka odstartoval obránce Colorada Nikita Zadorov, který po odpískání uštědřil hit útočníkovi Jacku Eichelovi. Ten poté převzal štafetu a nejprve počastoval nedovoleným zákrokem forvarda Carla Söderberga, aby v další třetině udeřil i útočníka Mikka Rantanena.
Podle sloupkaře Mikea Harringtona z deníku Buffalo News není vyloučeno, že si na Eichela za jeho počínání posvítí Oddělení hráčské bezpečnosti NHL.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -