- Reklama -

Zacha se trefil, Pastrňák únik neproměnil. Boston končí

- Reklama -

Boston Bruins a s ním i tamní česká enkláva končí v play-off. V šestém duelu série nestačili „Medvědi“ na Florida Panthers a po nedůrazech v defenzivě prohráli 1:2. Přitom se vše vyvíjelo skvěle! Pavel Zacha otevřel ze samostatného úniku skóre, David Pastrňák jel také sám na brankáře! Ale nedal. A Florida se nadechla a… udeřila. Nejprve se po zmatcích v obraně dostal k dorážce Anton Lundell a nakonec pouhých 93 sekund před koncem základní hrací doby po dalším nedorazu procedil puk za brankáře Swaymana Gustav Forsling.

Něco končí a něco začíná. Cesta Bruins v play-off je u konce, ale dost možná začíná cesta Davida Pastrňáka a Pavla Zachy přes Atlantický oceán, aby stihli co nejvíce zápasů na mistrovství světa v Praze.

„Byla to čest, koučovat tuhle partu. Tvrdě dřeli celý rok. To je ta první a nejdůležitější věc, kterou chci zmínit. Samozřejmě jste vždy zklamaní, pokud nevyhrajete poslední zápas sezony. Ale řada hráčů letos obrovsky vyrostla a může být hrdá na to, co dosáhla. Musíme najít cestu, jak být příští rok ještě lepší a zvítězit v posledním zápase roku,“ řekl po zápase kouč Bruins Jim Montgomery.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -