All Star Game přišlo o jednu z největších hvězd

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      23. 1. 2020 5:56     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem All Star Game přišlo o jednu z největších hvězd  

Fanshop týmu

Utkání hvězd NHL se musí obejít i bez útočníka Toronta Austona Matthewse, jehož na exhibici v St. Louis nahradí forvard Ottawy Brady Tkachuk.

Superstar Maple Leafs se akce nezúčastní vinou zraněného zápěstí.

Hráčův agent Judd Moldaver pro stanici TSN uvedl, že se jeho klient potýká s potížemi už minimálně poslední tři týdny.

Pro pondělní duel s Nashvillem by ale měl být 22letý Američan v pořádku. Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet k tomu dodává, že tzv. bye week stráví Matthews trénováním doma v Arizoně.

Jeho náhradník Brady Tkachuk, jenž doplní soupisku Atlantické divize, se může těšit během víkendové show i na svého bratra Matthewa. Útočník Calgary bude reprezentovat Pacifickou divizi.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.