Blackhawks v roli katů. Pohřeb Blues dokonal Keith

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      5. 4. 2018 6:14     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blackhawks v roli katů. Pohřeb Blues dokonal Keith  

Los Angeles postoupilo do bojů o Stanley Cup! Jistotu získalo po středeční dramatické prohře St. Louis s Chicagem.

Pro Blues je ztráta o to bolestnější, že ve veledůležitém zápase vedli už 3:1. Blackhawks ale dokázali vyrovnat a gólem na 4:3 osm a půl sekundy před koncem třetí třetiny nasměrovali svého regionálního rivala ke konci sezóny. Roli rázného kata se ujal obránce Duncan Keith.

Od zisku Stanley Cupu v roce 2014 se Kings objevují v play-off co dva roky: 2015 nepostoupili, 2016 padli v 1. kole, 2017 nepostoupili. Navázat na svůj čtyři roky starý úspěch tak budou moci opět letos.

Reakce generálního manažera St. Louis Douga Armstronga po Keithově vítězné brance:

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.