Calgary ztratilo Frolíka a Stonea

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 11. 2018 14:11     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Calgary ztratilo Frolíka a Stonea  

Fanshop týmu

Flames umístili ve čtvrtek útočníka Michaela Frolíka a obránce Michaela Stonea na listinu zraněných hráčů.

Český forvard se potýká se zraněním dolní části těla a nevycestuje s týmem na dvouzápasový trip. Původně se přitom předpokládalo, že se Frolík objeví už v pátečním duelu ve Vegas (psali jsme ZDE).Zdravotním problémy stíhají kladenského rodáka po nepříliš vydařeném startu do sezóny, v níž doposud nasbíral jen sedm bodů (7+0).

Vážněji vypadá situace okolo Stonea, jehož trápí krevní sraženina. Čas jeho návratu zpět do hry zatím nebyl stanoven.

Kanadský bek odehrál od 25. října pouze jedno utkání, když trenérský tým začal upřednostňovat nováčkovské bránící duo Juuso ValimakiaRasmus Andersson.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.