Forsberg si vysloužil jednocestný kontrakt

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      7. 8. 2019 16:49     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Forsberg si vysloužil jednocestný kontrakt  

Gólman Anton Forsberg byl nezávislým arbitrem ohodnocen roční jednocestnou smlouvu v hodnotě 775 tisíc amerických dolarů. Klub výsledek akceptoval.

26letý Švéd, který byl chráněným volným hráčem, se připojil ke Carolině 24. června po vytrejdování z Chicaga (připomeňte si ZDE).

Forsberg strávil minulou sezónu v AHL, kde za Rockford odchytal 32 zápasů a kryl 91,9 procenta střel. Za Blackhawks nastoupil v ročníku 2017/18, v němž zaznamenal bilanci 10-16-4 a úspěšnost 90,8 procent.

188. muž draftu 2011 zatím v NHL chytal pouze za Columbus a Chicago.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.