Golden Knights si poradili s Nashvillem a zaznamenali osmou výhru v řadě

Osm vítězství v řadě nemusí být pro Vegas konečným číslem.
Nový tým letošního ročníku prodloužil svoji šňůru výher ve velkém stylu, když v úterý porazil klub z Nashvillu v poměru 3:0.
Osmé vítězství v řadě znamenalo pro Golden Knights také vylepšení statistiky domácích utkání. Na ledě T-Mobile Areny dokázali z 20 utkání rovnou 17 vyhrát, pouze dvakrát padli v základní hrací době a jednou v prodloužení.
Z posledních třinácti utkání navíc ani jedno neprohráli po šedesáti minutách hry (12-0-1) a zůstávají tak na prvním místě Pacifické divize.
Série výher i získaných bodů bude v ohrožení už během čtvrka a pátku, kdy se Vegas střetne se St. Louis, respektive Chicagem při svém výjezdu na hřiště soupeřů.
Golden Knights odehráli na ledě soupeřů už 18 utkání, ale zvítězit dokázali pouze v 10 případech.