Kadri v rozhořčení zasáhl činovníka na trestné lavici. Cítím se hrozně, hlodá svědomí útočníka Toronta

Přidal  Josef Michl   do  , ,      24. 11. 2017 9:00    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kadri v rozhořčení zasáhl činovníka na trestné lavici. Cítím se hrozně, hlodá svědomí útočníka Toronta  

Útočník Toronta Nazem Kadri nyní ujišťuje koho může, že incident, který se odehrál na trestné lavici během středečního utkání, nebyl nijak chtěný a svého činu hluboce lituje.

Během poslední minuty základní hrací doby středečního zápasu s Floridou, který Toronto prohrálo po nájezdech, byl Kadri vyloučen za krosček a na trestné lavici zásáhl hokejkou jednoho z činovníků NHL.

„Cítím se kvůli tomu hrozně,“ říká kanadský útočník. „Byl to emotivní zápas a já jsem se nechal trochu unést. Ani jsem nepostřehl, že jsem ho udeřil, dokud jsem to neviděl na opakovaném záběru. Měl jsem se mu tisíckrát omluvit. Není pro to omluva. Už se to nikdy nestane.“

„Byla to totální nehoda,“ dodává. „Nechtěl jsem ho zasáhnout. To byla ta poslední věc, na kterou jsem myslel. Chtěl jsem si jen vylít frustraci na láhvi s vodou. Cítím se špatně a už se to nikdy nestane,“ ujišťuje Kadri.

 

 

Štítky

Autor