Kosatky mají přivést do týmu zadáka z KHL

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      6. 7. 2020 18:30     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kosatky mají přivést do týmu zadáka z KHL  

Obránce Nikita Tryamkin je na cestě podepsat novou smlouvu s Vancouverem. Pro stanici TSN 1040 to uvedl hráčův agent Todd Diamond.

25letý Rus hrál za Canucks v sezónách 2015/16 a 2016/17. Poslední tři ročníky ale působil v KHL, kde oblékal dres Jekatěrinburgu.

HIT LÉTA: Plážové osušky NHL za výprodejové ceny!

Jeho roční plat u Kosatek by se měl pohybovat kolem 925 tis. dolarů, tedy sumy, kterou vydělával i pod tehdejším nováčkovským kontraktem.

Tryamkin, kterého Canucks draftovali v roce 2014 z 66. pozice, stihl odehrát v NHL 79 zápasů s bilancí tří gólů a osmi asistencí. K tomu nasbíral i 74 trestných minut.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.