Ryan Spooner utrpěl otřes mozku, na neurčito je mimo hru

Přidal  Martin Hrubý   do  , ,      8. 3. 2017 9:41     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ryan Spooner utrpěl otřes mozku, na neurčito je mimo hru

Hokejisté Bostonu prohráli pondělní zápas v Ottawě 2:4 a navíc přišli o Ryana Spoonera, který utrpěl otřes mozku. Zprávu o zranění kanadského křídelníka oznámil novinářům prozatímní kouč Bruins Bruce Cassidy neuvedl ale, jak dlouho bude Spoonerova rekonvalescence trvat.

„Ryan je mimo hru na neurčitou dobu. Zatím je brzy cokoliv předvídat,“ komentoval rodák z Ottawy situaci svého svěřence. Spooner odehrál v letošním ročníku NHL 65 utkání a do statistik si v nich připsal 34 bodů (11+23).

Pětadvacetiletý centr odstoupil ze hry v deváté minutě třetí třetiny poté, co inkasoval úder loktem do brady od levého křídelníka Senators Viktora Stalberga, kterého rozhodčí vyloučili na dvě minuty za nedovolené bránění ve hře.