Sharks se dohodli se svou mladou hvězdou

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      9. 7. 2019 5:21     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sharks se dohodli se svou mladou hvězdou  

San Jose podepsalo novou smlouvu s chráněným volným útočníkem Kevinem Labancem. Roční kontrakt má hodnotu 1 milión dolarů.

23letý Američan má za sebou vydařenou sezónu, v níž si se 17 góly, 39 asistencemi a 56 body stanovil svá nová osobní maxima. V play-off přidal dalších devět bodů.„Kevin udělal minulý ročník velký krok dopředu a stal se z něj důležitý článek našeho týmu,“ okomentoval dohodu generální manažer Sharks Doug Wilson. „Vždy měl nebezpečnou střelu, ale loni se stal skutečným tvůrcem naší hry.“

Labanc by měl od října trávit hodně času mezi elitní šestkou forvardů Žraloků. Ti totiž během nedávné doby přišli o Joea Pavelského, Gustava Nyquista i Joonase Donskoie.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.