Sharks stáhli Karlssona ze sestavy

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      22. 1. 2019 6:22     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sharks stáhli Karlssona ze sestavy  

Fanshop týmu

Obránce San Jose Erik Karlsson se až do Utkání hvězd neobjeví na ledě. Zprávu v pondělí přednesl hlavní kouč Sharks Peter DeBoer.

Hvězdný Švéd zmeškal sobotní zápas proti Tampě Bay (prohra 3:6) i pondělní střetnutí s Floridou (prohra 2:6) a chybět bude také v úterním klání s Washingtonem. Důvodem absence je zranění dolní části těla.

Po All-Star Game čeká Žraloky první klání až 2. února.

Po pomalejším startu z úvodu sezóny se dostal Karlsson znovu do fazóny. Osmadvacetiletý rodák z Landsbro má na svém kontě po 47 duelech tři góly a 40 asistencí.

Titulní foto: Icon SportswireAutor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.