VIDEO: Frustrace a kopanec. Kučerov se postaral o nedůstojný konec zápasu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      14. 5. 2018 6:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Frustrace a kopanec. Kučerov se postaral o nedůstojný konec zápasu  

Fanshop týmu

Nedělní střetnutí Tampy s Washingtonem skončilo nepříjemným přídělem pro prvně jmenovaný tým, jenž musel skousnout debakl 2:6. Ne všichni se ale dokázali s porážkou sportovně vyrovnat.

Pouhých pět sekund před závěrečným hvizdem se ruský útočník ve službách Lightning Nikita Kučerov rozhodl svou frustraci vybít na Brettu Connollovi, jehož – a teď čtěte pozorně – kopl bruslí do oblasti holenní kosti. Naprosto dětinský střet, který mohl skončit zbytečným zraněním, byl pravděpodobně reakcí na předchozí vzájemný souboj.

Kučerovova úletu si naštěstí všimli sudí a po právu jej potrestali dvěma minutami.

Capitals zvítězili v obou utkáních na ledě Tampy a do hlavního města odjíždějí s příjemným dvouzápasovým vedením.

Incidentu předcházel tento souboj:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.