VIDEO: Hokej doma! Kaše a Kaše vám ukážou jak trénovat

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      27. 3. 2020 20:18     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Hokej doma! Kaše a Kaše vám ukážou jak trénovat  

Nudíte se pod tíhou karantény? Máme pro vás jeden tip.

Oddělení rozvoje Českého hokeje začalo ve spolupráci s regionálními trenéry připravovat pro hráče instruktážní videa s cviky, které lze provádět i doma. A zkusit je můžet také vy.

První díl seriálu připravil kouč Robert Kaše, který zapřáhl své dva syny Ondřeje, 24letého útočníka Bostonu, a o rok mladšího Davida, který v této sezoně nastupoval v NHL za Philadelphii..

Výsledkem jsou dvě videa, přičemž první je zaměřeno na posilování břišního a zádového svalstva, to druhé pak obsahuje cvičení s hokejkou a míčkem.

Tahle COOL trička NHL chceš!

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.