VIDEO: Když Kane řádil. Útočníkovi Sharks ujely nervy

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      17. 4. 2019 12:03    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Když Kane řádil. Útočníkovi Sharks ujely nervy  

Fanshop týmuSan Jose Sharks se v sérii s Vegas Golden Knights nedaří, není tak divu, že hráči Žraloků dávají volný průchod své frustraci. Po nevybíravém zákroku Joe Thorntona na Tomáše Noska o sobě dal hned v dalším utkání nelichotivě vědět další útočník Sharks.

Incident se semlel v půlce třetí třetiny ve střední pásmu u střídaček obou týmů. Evander Kane nejprve nevybíravě krosčekem poslal k zemi domácího útočníka Paula Stastnyho, po odpískání si s ním zákrok na svého spoluhráče chtěl vyříkat Colin Miller.

Forvard San Jose ale o žádné zpytování svého svědomí nebo omluvu neměl zájem a poslal jej nečekanou ranou pěstí k zemi. Za svůj výstup byl poslán rozhodčími pod sprchu předčasně.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu.Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz