VIDEO: Laine po tvrdém zákroku McCabea nedohrál

Přidal  Martin Hrubý   do  , , ,      8. 1. 2017 7:57    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Laine po tvrdém zákroku McCabea nedohrál  

Černou sobotu mají za sebou hokejisté Winnipegu, kteří prohráli v Buffalu 3:4, navíc přišli o finského útočníka Patrika Laineho. Nejproduktivnější nováček dosavadního průběhu letošní sezóny odstoupil ze hry v úvodu třetí třetiny pro blíže nespecifikované zranění.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Osmnáctiletá dvojka loňského draftu NHL se zranila poté, co se ve středním pásmu tvrdě střetla s obráncem Sabres Jakem McCabem. Laine zůstal po zákroku ležet na ledě, následně za pomoci spoluhráčů a lékaře Jets zamířil do kabiny.

Bližší informace ohledně zdravotního stavu rodáka z Tampere nebyly bezprostředně po utkání k dispozici. „Je to skutečně těžké. Zatím o jeho stavu nic nevím, takže doufám v to nejlepší,“ sdělil zámořským novinářům kapitán Tryskáčů Blake Wheeler.

Štítky

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.