VIDEO: Mueller skončil po kolizi s Frolíkem na nosítkách

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      28. 2. 2019 7:19     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Mueller skončil po kolizi s Frolíkem na nosítkách  

Fanshop týmu

Obránce New Jersey Mirco Mueller musel být během středečního duelu s Calgary odvezen z ledu na nosítkách. Předčasný konec v zápase následoval poté, co narazil hlavou do zadního mantinelu.

K incidentu došlo na začátku třetího dějství, kdy Mueller v souboji o puk s Michaelem Frolíkem ztratil rovnováhu a ošklivě upadl. Český útočník pak sílu nárazu umocnil svou váhou.

Třiadvacetiletý Švýcar následně chvíli bezvládně ležel, aby byl posléze odvezen do nemocnice. Podle nejnovějších zpráv byl při vědomí a dokázal hýbat končetinami.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.