VIDEO: Záludný Budaj? Gólman vyfackoval protihráče hokejkou

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      25. 1. 2017 21:33    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Záludný Budaj? Gólman vyfackoval protihráče hokejkou  

Slovenský brankář Peter Budaj má za sebou hvězdný večer. V úterním klání proti New Jersey propustil do losangeleské svatyně pouze jednu střelu a stal se hlavní tváří vítězství Kings 3:1.

Kromě spektakulárních zásahů lapačkou však čtyřiatřicetiletý gólman zaujal i jedním sporným zákrokem.

V 5. minutě zápasu se dostal v brankovišti do střetu s útočníkem Devils Milesem Woodem. V momentě, kdy oba hokejisté po souboji upadli a snažili se rychle navrátit do hry, Budaj nebezpečně zavadil holí o Woodovu bradu a poslal protihráče zpátky na led.

Opakované záběry naznačují, že Budaj jednal úmyslně. Rozhodčí ale ponechali incident bez povšimnutí.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.