Winnipeg rozšířil svou talentovou základnu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      1. 6. 2020 19:10     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Winnipeg rozšířil svou talentovou základnu  

Jets podepsali tříletý vstupní kontrakt s obráncem Declanem Chisholmem.

Smlouva má průměrnou roční hodnotu 825 000 amerických dolarů a začne platit příští sezónu.

20letý Kanaďan, jehož si Winnipeg vybral v pátém kole draftu 2018, byl v tomto ročníku s 56 asistencemi nejlepším zadákem juniorské OHL. S 69 body mu pak patřila ve stejné kategorii třetí příčka. V týmu Peterborough Petes pak bodově nestačil pouze na forvardy Nicka Robertsona a Semyona Der-Arguchintseva.

Tryskáči potřebují dobré obránce jako sůl a budoucnost nevypadá v tomto ohledu vůbec zle – jejich TOP tři prospekty Ville Heinola, Dylan Samberg a Logan Stanley jsou všichni beci.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.