- Reklama -

Bettman uzemnil Marchanda. Přísná suspendace platí

- Reklama -

Šéf NHL Gary Bettman se rozhodl, že odvolání útočníka Bruins Brada Marchanda vůči nedávné šestizápasové suspendaci nevyhoví. Trest ponechal nezměněný.

Marchand se provinil 8. února hrubostí a vysokou hokejkou vůči brankáři Pittsburghu Tristanu Jarrymu. Stalo se tak v samém závěru utkání poté, co Jarry vychytal gólovou příležitost. Marchand jej následně udeřil do hlavy a poté zasáhl čepelí hokejky. Od sudích obdržel dvě minuty za hrubost a osobní trest do konce utkání.

Oddělení hráčské bezpečnosti suspendovalo Marchanda o den později. Hráč využil možnosti odvolání a 16. února měl pohovor s Bettmanem.

- Reklama -

Jedná se o Marchandovu osmou suspendaci.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -