- Reklama -

Bez Slováků a Čechů. NHL plánuje mezinárodní turnaj

- Reklama -

NHL plánuje vrátit se k organizování mezinárodního turnaje, bude se ale konat pouze se čtyřmi účastníky. Informuje o tom Greg Wyshynski ze stanice ESPN.

Liga chce zorganizovat šampionát v únoru 2025, přičemž se ho mají zúčastnit jen reprezentace Kanady, USA, Finska a Švédska.

Při navrhovaném formátu by se Kanada a Spojené státy střetly ve dvou zápasech hraných v Severní Americe, zatímco reprezentace Finska a Švédska by proti sobě stály v Evropě.

NHL naposledy zorganizovala mezinárodní turnaj v roce 2016, když zažil návrat Světový pohár. Tehdy se ho zúčastnilo šest reprezentací a dva speciální výběry (Tým Evropy, Tým Severní Ameriky do 23 let).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -