- Reklama -

NHL diskutuje o formátu Světového poháru

- Reklama -

NHL a hráčská asociace NHLPA diskutují o návratu Světového poháru v roce 2024 a podle Pierra LeBruna ze stanice TSN by nemusel mít stejný počet účastníků jako v roce 2016.

„Nic ještě nebylo rozhodnuto, ale očekával bych u Světového poháru 2024 tradičnější formát. Nemyslím si, že znovu uvidíme tým hráčů do 24 let,“ uvedl LeBrun.

V roce 2016 se turnaje zůčastnilo šest reprezentaci – Kanady, Česka, Finska, Ruska, Švédska a USA. Ty doplnily Výběr Evropy, za který hráli i Slováci, a Tým Severní Ameriky, který tvořili Kanaďané a Američané ve věku 23 a méně let.

Zmíněný severoamerický výběr se postaral o atraktivní hokej a dokonce si ve skupinové fázi připsal dvě výhry. Nakonec ale obsadil nepostupové třetí místo.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -