- Reklama -

Boston opanoval první finálový zápas

Boston 4:2 St. Louis (0:1, 2:1, 2:0)

Stav série: 1:0

- Reklama -


Branky a nahrávky: 23. Clifton (Kuraly, Nordström), 33. McAvoy, 46. Kuraly (Acciari, Chára), 59. Marchand – 8. B. Schenn (Schwartz, Bouwmeester), 21. Tarasenko(B. Schenn)
Československá stopa v utkání:
Zdeno Chára (BOS) 0+1, 1 střela na branku, 19:38 čas na ledě
David Pastrňák (BOS) 0+0, 4 střely na branku, 15:48 čas na ledě
David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely na branku, 17:31 čas na ledě
Tři hvězdy utkání:
1. Sean Kuraly (BOS) 1+1
2. Marcus Johansson (BOS) 0+0
3. Connor Clifton (BOS) 1+0
Diváci: 17 565
Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Clifton, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes, Krejčí (A), DeBrusk – Heinen, Coyle, Ma. Johansson – Acciari, Kuraly, Nordström.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O’Reilly, Blais – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Sundqvist, Barbašev.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -