- Reklama -

Kuzněcov má problém. Na veřejnost uniklo jeho video s kokainem

- Reklama -

Fanshop týmu
Capitals vyšetřují video, na němž je jejich útočník Jevgenij Kuzněcov zachycen se dvěma lajnami bílého prášku připomínajícího kokain. Záběry s 27letým Rusem byly prvně zveřejněny na Twitteru.
„Jsme si videa kolujícího na sociálních sítích vědomi,“ uvedl v pondělí tiskový mluvčí Washingtonu. „Momentálně sbíráme fakta a proto v tuto chvíli neposkytujeme více informací.“

Kuzněcov pro ruský deník Sport-Express řekl, že drogy nikdy neužíval a ani neplánuje. Rodák z Čeljabinsku k tomu dodal, že záběry pocházejí z loňských oslav po zisku Stanley Cupu. Jejich autenticitu tak nezpochybnil.
„Jakmile jsem zjistil, o co tam jde, zavolal jsem přátelům a rychle jsme odešli,“ cituje plátek jeho slova.
Zástupce komisionáře NHL Bill Daly uvedl, že se případem zabývá také vedení soutěže.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -