- Reklama -

Česká hvězda míří k výměně. S těmito týmy se spojuje

- Reklama -

Otec útočníka Caroliny Martina Nečase uvedl pro iSport.cz, že jeho syn chce výměnu. Sdělení přišlo poté, co se začalo pošuškávat, že si ho tým neplánuje udržet.

Marc-Olivier Beaudoin ze stanice BPM Sports Radio spojil českého reprezentanta s Montrealem, který by v létě mohl hledat útočníka do prvních dvou útoků s cílem posílit svoje šance na play-off.

James Nichols z New Jersey Hockey Now se zase zamýšlí, zda by nemohl Nečas skončit v organizace Devils, kteří mají po výměně Tylera Toffoliho díru v prvních dvou útočných formacích.

Trevor Neufeld z Calgary Hockey Now si zase myslí, že by Nečas byl dobrou posilou pro Calgary.

- Reklama -

25letý Nečas zaznamenal v 77 zápasech této sezóny 24 gólů a 53 bodů. V 11 duelech play-off přidal čtyři branky a pět přihrávek. V létě mu vyprší smlouva s cap hitem 3 mil. dolarů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -