- Reklama -

Nečekaná rána. TOP střelec Canucks vynechá zápas o všechno

- Reklama -

Hlavní trenér Vancouveru Rick Tocchet v neděli informoval, že zraněný brankář číslo jedna Thatcher Demko nebude týmu k dispozici pro pondělní zápas číslo sedm ze série druhého kola proti Edmontonu. Přišla však i informace, která byla méně očekávaná.

Demko utrpěl zranění dolní části těla v prvním kole play-off a od té doby startoval ve většině zápasů Artus Silovs, kterému kryje záda Casey DeSmith.

Mezitím Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet informuje, že Canucks budou pravděpodobně v zápase o všechno bez útočníka Brocka Boesera, jehož trápí krevní sraženina. Není známo, jak dlouho by měl absentovat.

Americký forvard vede v play-off mužstvo se sedmi góly, které vstřelil ve 12 střetnutích.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -