- Reklama -

Český útočník by se rád vrátil do NHL

- Reklama -

Útočník Ondřej Kaše, který strávil tento ročník v Česku, pokoukává po návratu do NHL. Informoval o tom Chris Johnston z portálu The Athletic.

28letý Čech odehrál v minulosti 258 zápasů za Anaheim, Boston, Toronto a Carolinu se ziskem 57 gólů a 124 bodů. Ve 31 duelech play-off přidal dva góly a sedm asistencí.

Během své kariéry v NHL se Kaše často vyrovnával se zdravotními problémy a jen jednou odehrál více než 60 zápasů – v sezóně 2017/18 odehrál za Ducks 66 duelů a vytvořil si osobní maxima s 20 brankami a 38 body. Poslední ročník v lize nedohrál pro následky otřesu mozku, který utrpěl v prvním utkání.

V sezóně 2023/24 hrál Kaše za Litvínov. Ve 48 zápasech vsítil 23 branek a přidal 31 asistencí. Dalších sedm bodů (1+6) přidal ve 13 střetnutích play-off.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -