- Reklama -

Co bude s Voráčkem?

- Reklama -

Zkušený forvard Flyers Jakub Voráček, který vynechal z blíže nespecifikovaných důvodů poslední dva zápasy kvalifikačního kola, se v pondělí zapojil do tréninku. O jeho nasazení pro první zápas série proti Canadiens se ale rozhodne až před samotným utkáním.
Zámořská média o tom informoval trenér Alain Vigneault.
Třicetiletý Voráček byl podle oficiálního vyjádření v souladu s nastavenými pravidly po opětovném rozjezdu NHL po koronavirové pauze „nezpůsobilý ke hře“.
Kladenský rodák naskočil v tomto ročníku do 69 zápasů s bilancí 12 branek a 44 asistencí.

Letci odehráli všechny duely v rámci skupiny na výbornou, třikrát zvítězili při celkovém skóre 11:3. V Torontu, které je centrálním městem pro Východní konferenci, narazí na úvod samotného play off na Montreal, kterému se podařilo přehrát v kvalifikaci Pittsburgh 3:1 na zápasy.
- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -