- Reklama -

CSKA pokoukává po hvězdě Wild

- Reklama -

Nejlepší nováček uplynulé sezóny NHL, útočník Minnesoty Kirill Kaprizov, dostal jako potenciální chráněný volný hráč nabídku od týmu KHL CSKA Moskva.

Wild si jsou podle Pierra LeBruna této situace vědomi a i dva měsíce před otevřením tréninkových kempů věří, že si hvězdného Rusa udrží.

Kaprizov a Minnesota se údajně neumí dohodnout na délce smlouvy. Tým měl nabídnout hráči osmiletý kontrakt. Ten však upřednostňuje tříletý.

Wild Kaprizova draftovali v roce 2015 ze 135. místa. Před příchodem do Ameriky strávil pět sezón v KHL, včetně tří v CSKA. Ve svém prvním ročníku v NHL zaznamenal v 55 duelech 51 bodů.

- Reklama -
Předchozí článekWeber opouští NHL
Další článekKraken zaútočili
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -