- Reklama -

Dalších šest let pro Jakoba Chychruna

- Reklama -

Fanshop týmu
Arizona v úterý oznámila, že podepsala novou šestiletou smlouvu s obráncem Jakobem Chychrunem.
Podle informací Elliotta Friedmana ze stanice Sportsnet má dohoda průměrnou roční hodnotu 4,6 mil. dolarů.


„Jakob je mladý, velmi zručný bek s neskutečně světlou budoucností,“ uvádí v oficiálním klubovém prohlášení generální manažer John Chayka. „V posledních dvou letech bojoval se zraněními, přesto stále věříme, že má na to stát se našim klíčovým hráčem.“V tomto ročníku si Chychrun (na titulní fotografii druhý zleva) odbyl premiéru až v úterním duelu s Detroitem. Předchozích 16 klání zmeškal vinou poranění kolene.
Dvacetiletý rodák z Floridy se nachází v závěrečném roku svého nováčkovského kontraktu. V minulé sezóně odehrál šikovný zadák 50 zápasů s bilancí čtyř gólů a 10 asistencí.
Chychrun započal svou kariéru v NHL na draftu 2016, kdy si jej Coyotes vybrali z celkového 16. místa.
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -