- Reklama -

Drsný faul? Nečas ví své

- Reklama -

Útočník Caroliny Martin Nečas se vyjádřil k incidentu z úterního večera, který mohl dopadnout ošklivě.

Nečas byl cílem obránce Rangers Jacoby Trouby, jenž se ho snažil tvrdě bodyčekovat, což mu nevyšlo. Během letu vzduchem však ještě vystrčil loket, který jej jen kousek dělil od hlavy spoluhráče.

Na video se podívejte ZDE.

„Asi se snažil udeřit mě loktem do hlavy,“ uvedl Nečas. „Možná chránil sám sebe před nárazem do mantinelu, ale to ví on. On to ví. Každý ví, jaký je to druh hráče. Nic se nestalo. Jsme všichni v pořádku a těším se na další zápas.“

- Reklama -

„V tom momentě jsem ani neviděl, co se stalo. Viděl jsem to až po zápase na videu. Dopadlo to dobře pro něj, směřoval do mantinelu nejprve hlavou,“ dodal mladý Čech.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -