- Reklama -

Držitel Mastertonovy trofeje odešel do důchodu

- Reklama -

Zkušený centr Brian Boyle ukončil ve středu oficiálně svou kariéru poté, co v NHL strávil 14 sezón. V té aktuální neměl žádné působiště.

38letý Američan působil v minulé sezóně v Pittsburghu, v dresu kterého odehrál 66 zápasů se ziskem 11 branek a 10 asistencí.

Boyle byl draftovaný v roce 2003, kdy si jej vybralo Los Angeles z 26. místa. Kromě Penguins a Kings si zahrál i za Rangers, Lightning, Maple Leafs, Devils, Predators a Panthers.

Držitel Mastertonovy trofeje z roku 2018, kterou získal za návrat k hokeji po překonání leukémie, odehrál v NHL dohromady 871 utkání se ziskem 252 bodů (141+111). V play-off přidal 33 bodů (16+17) v 124 střetnutích.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -