- Reklama -

Florida se dohodla s veteránem

- Reklama -

Brian Boyle podepsal roční kontrakt s Floridou.
34letý útočník jednal s vícero týmy, podle informací Boba McKenzieho ze stanice TSN však preferoval od začátku Panthers.Známý insider také uvedl, že Boylova smlouva zatíží platový rozpočet necelým jedním miliónem.
„S více než 700 zápasy v NHL a stovkou v play-off přinese Brian do našeho klubu bohaté zkušenosti,“ uvedl k dohodě generální manažer Dale Tallon.

Boyle strávil minulý ročník v New Jersey a Nashvillu, za něž v 73 utkáních vstřelil 18 gólů a nashromáždil 24 bodů.

Rodák z Massachusetts je znám především svou spolehlivostí na vhazování, z nichž vychází v 50,2 procentech případů jako vítěz.
Svou kariéru začal na draftu 2003, kdy si jej z 26. místa vybrali Los Angeles Kings. V tomto ročníku zatím do hry nezasáhl.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -