- Reklama -

Dubois opouští Winnipeg

- Reklama -

Spekulace se naplnily a Pierre-Luc Dubois opouští Winnipeg. Získalo jej Los Angeles, které za něj obětovalo Gabriela Vilardiho, Alexe Iafalla, Rasmuse Kupariho a volbu ve druhém kole draftu 2024.

Kanadský útočník ještě před výměnou jako potenciální chráněný volný hráč podepsal novou osmiletou smlouvu s průměrným ročním platem 8,5 mil. dolarů.

Dubois má za sebou v 25 letech sezónu, ve které zaznamenal 63 bodů v 73 duelech.

23letý Vilardi, který je potenciálním chráněným volným hráčem, zaznamenal v 63 střetnutích minulé sezóny 23 gólů a 41 bodů.

- Reklama -

O šest let starší Iafallo si připsal 14 branek a 22 asistencí v 59 kláních. Ze své smlouvy s cap hitem 4 mil. dolarů má platné ještě dva roky.

23letý Kupari odehrál v uplynulém ročníku za Kings 66 utkání se ziskem tří gólů a 12 přihrávek. 1. července mu končí nováčkovský kontrakt.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -