- Reklama -

Florida vymazala Rangers. Chytil schytal nepříjemný hit

- Reklama -

Do finálové série Východní konference vykročili lépe hokejisté Florida Panthers, kteří ve středečním večeru porazili na ledě Madison Square Garden domácí New York Rangers 3:0.

Panthers tak vyhráli venku počtvrté za sebou, v letošních vyřazovacích bojích mají mimo svoji arénu skvělou bilanci 5-1. Matthew Tkachuk a Carter Verhaeghe se pod cennou výhru podepsali gólem a nahrávkou. Kompaktní výkon hostů podpořil bezchybným představením brankář Sergej Bobrovskij, který uhájil čisté konto díky 23 zákrokům. Jedenáct z nich mu přiskočilo ve třetí třetině.

„V play off nepřemýšlíte o gólech a čemkoliv jiném. Jsou tady jen výhry a porážky. Soustředíte se pokaždé jen na daný moment, na nic jiného nemyslíte,“ uvedl Bobrovskij. „Hrálo se ve skvělé atmosféře, je to pro nás velké vítězství.“

Do sestavy se také opět po zranění vrátil Filip Chytil, ale neprosadil se, navíc na úplném konci schytal nesmyslný zákrok od protihráče, v moment, kdy již byl zápas rozhodnutý a je otázka, jestli ho tento hit neovlivní do dalších zápasů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -