- Reklama -

Florida vytrejdovala Petrovice do Edmontonu, získává Widemana

- Reklama -

Panthers vyměnili obránce Alexe Petrovice do Edmontonu. Na Floridu jako protihodnota putuje zadák Chris Wideman a volba ve třetím kole draftu 2019.Šestadvacetiletý Petrovic, který se může stát v červenci nechráněným volným hráčem, zatěžuje klubový rozpočet částkou 1,95 mil. dolarů. V této sezóně odehrál 26 zápasů se ziskem jedné asistence.
O dva roky starší Wideman, jehož Olejáři získali v listopadové výměně s Ottawou za podmínečnou volbu v šestém kole draftu 2020, má na svém kontě v tomto ročníku dvě přihrávky z pěti klání za Oilers a pět bodů (2+3) z 19 duelů v dresu Ottawy. Jeho roční plat činí 1 mil. dolarů.

- Reklama -

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -