- Reklama -

Jdu volat tátovi, smál se Klapka po první trefě v NHL. Český obr byl krůček od hattricku Gordieho Howea

- Reklama -

Adam Klapka naskočil do posledního utkání základní části za Calgary Flames a v duelu se San Jose Sharks byl pořádně vidět. Připsal si první branku v NHL, bitku s Givanim Smithem, a chyběla tak už jen asistence, aby dosáhl na hattrick Gordieho Howea.

„Je to úžasné, navíc tady doma v Calgary! Nikdy na to nezapomenu. Myslím, že byl čas ukázat, že to dokážu. Že dokážu dát gól a zároveň hrát tvrdě. Neměl jsem daleko k hattricku Gordieho Howea,“ říkal po zápase šťastný Klapka.

„Všichni mi to předhazovali. Ale pro mě byla priorita naše nula a vítězství. Vyzval jsem ho už na rozbruslení. Oba týmy nemají šanci na play-off, tak jsme si řekli proč ne. Už jsem to zkoušel ve Vancouveru na Nikitu Zadova, ale řekl mi, že ho čeká play-off. Tak to neklaplo. Teď na oslavu pořádně obejmu přítelkyni, ale žádné velké oslavy mě nečekají. Teď se musím přesunout na farmu. V sobotu mě čeká zápas. Táta se určitě koukal. Vždycky vstává v noci, když hraju. Budu mu muset hned zavolat,“ dodal 23letý Klapka.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -