- Reklama -

Je na odchodu z Washingtonu jedna z jeho hvězd?

- Reklama -

Sammi Silberová z portálu The Hockey News tvrdí, že Washington a jeho útočník Jevgenij Kuzněcov jsou na křižovatce. Vychází to ze slov hráčského agenta Sergeje Fedotova, podle kterého by působení jeho přítele v hlavním městě mělo skončit spíše dříve než později.

Fedotov není Kuzněcovým agentem, ale jeho dlouholetým přítelem. V rozhovoru pro sports.ru uvedl, že Kuzněcov už v sobě nemá radost ze hry.

Podle něj se Kuzněcov dostal na sestupnou dráhu po pozitivním testu na kokain v roce 2019 a dalších disciplinárních prohřešcích.

30letý Rus se potýká i s názorem generálního manažera Caps Briana MacLellana, který nebyl s jeho výkony v této sezóně spokojený.

- Reklama -

Jeho trápení na ledě však neulehčí jeho potenciální výměnu. Až do konce sezóny 2024/25 má totiž platnou smlouvu s cap hitem 7,8 mil. dolarů. Kontrakt obsahuje klauzuli umožňující vypsat 10 týmů, do kterých by výměnu neakceptoval.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -