- Reklama -

Leafs budou opět bez své jedničky

- Reklama -

Toronto bude v pátek na domácím ledě bojovat o přežití v sérii druhého kola play-off proti Floridě. A opět to bude bez brankářské jedničky Ilji Samsonova.

Hlavní trenér Maple Leafs Sheldon Keefe uvedl, že Samsonov zůstává pro zranění horní části těla stále nedostupný a potvrdil, že Joseph Woll bude startovat i v zápase číslo pět. Krýt záda mu bude veterán Matt Murray.

„Nebruslil. Uvidíme, jak to s ním bude v pátek, ale momentálně je to tak, že nám jsou k dispozici Joseph Woll a Matt Murray,“ poznamenal Keefe před odletem do Kanady.

Woll se stal ve středu prvním nováčkem Toronta, který vychytal výhru v play-off od roku 1993, kdy to dokázal Felix Potvin. 24letý Američan měl v základní části bilanci 6-1-0 a kryl 93,2% střel.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -