- Reklama -

KHL se chlubí novým logem. Podle fanoušků jej však okopírovala ze zámoří

- Reklama -

KHL dnes vstupuje do své vyřazovací fáze a na diváky se pokusí udělat dojem nejen pohlednými akcemi. Pro letošní play-off představila liga nové logo, které však nápadně připomíná to, které se používá v zámořské NHL.
Podobnosti si všímají fanoušci i novináři. „Nové logo pro play-off KHL mi něco připomíná…Jen si nemůžu vybavit co,“ poznamenává ironicky na svém twitteru finský žurnalista Juha Hiitelä.

Kontinentální hokejová liga byla založena v roce 2008 a navazuje na svého předchůdce, ruskou superligu. V současnosti je složena z 28 klubů, včetně jednoho slovenského (Slovan Bratislava). Již od svých počátků se vedení soutěže netají ambicemi být rovnocenným soupeřem mnohem slavnější NHL.

Anketa NHLnews:


Titulní foto: Colosseo EAS / flickr.com

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -