- Reklama -

Koronavirus zasáhl bublinu na MS juniorů

- Reklama -

Mistrovství světa hráčů do 20 let nezačíná dobrými zprávami. Testování po povinné pětidenní karanténě u všech týmů odhalilo deset pozitivních testů na koronavirus – osm z nich u hráčů Německa a dva mezi Švédy.

Podle předem připraveného protokolu musí nyní německá výprava zůstat v karanténě do 24. a ta švédská do 21. prosince. Pro Němce, kteří mají naplánováno první utkání už na 26. prosince, se jedná o značnou komplikaci.

Pro ostatní týmy karanténa taktéž ještě neskončila. Všichni zůstávají v izolaci a budou ještě jednou přetestováni.

Pozitivní testy taktéž ovlivní rozpis přípravných utkání.

- Reklama -

Mistrovství světa juniorů na konci roku se bude konat pouze v Edmontonu a to bez diváků. Původně mělo turnaj hostit i město Red Deer z Alberty. Šampionát se odehraje od 26. prosince až 5.ledna a to v karanténní bublině po vzoru NHL.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -