- Reklama -

Kraken získali důležitý podpis

- Reklama -

Trenér Dave Hakstol prodloužil působení na střídačce Seattlu do konce sezóny 2025/26.

Finalista letošní Jack Adams Award pro nejlepšího kouče ligy si vysloužil nový kontrakt obrovským zlepšením, které s Kraken dosáhl oproti předcházejícímu ročníku, který byl pro klub prémiový.

55letý Hakstol dovedl Kraken do play-off, ve kterém klub dokázal vyřadit obhájce Stanley Cupu Colorado 4:3 na zápasy. Stejným výsledkem poté podlehl ve druhém kole Dallasu.

„Dave odvedl s celým realizačním týmem skvělou práci a nastavil v klubu týmovou atmosféru. A my věříme, že s ním jako hlavním koučem jdeme správným směrem. Bylo důležité tuto důvěru odměnit prodloužením smlouvy,“ uvedl generální manažer klubu Ron Francis.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -