- Reklama -

Laine skončil na lavičce

- Reklama -

Útočník Blue Jackets Patrik Laine bude v nedělním utkání proti Philadelphii pouze zdravým náhradníkem.

25letý Laine měl během sobotního zápasu proti Washingtonu (3:4) ice time 12:21 a ve čtvrtek proti Columbusu (2:3) byl v polovině třetí třetiny poslán na lavičku.

Podle hlavního kouče Pascala Vincenta na sobě musí talentovaný Fin zapracovat, aby „byl tím Patrikem Lainem, jakého známe“.

Laine se v tomto ročníku objevil pouze v devíti utkáních poté, co se potýkal se zraněním horní části těla. To si přivodil 20. října po mohutném hitu od obránce Flames Rasmuse Anderssona.

- Reklama -

Šikovný křídelník v těchto devíti duelech zaznamenal dvě branky a tři body. Nachází se ve druhém roce čtyřleté 34,8miliónové smlouvy.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -