- Reklama -

Lehner před Fleurym? DeBoer svého rozhodnutí nelituje

- Reklama -

Hlavní kouč Vegas Peter DeBoer si stojí za svým rozhodnutím, v rámci něhož upřednostnil v play-off v bráně Robina Lehnera před Marc-Andrem Fleurym.
„Udělal jsem náročné rozhodnutí, ale nelituju jej,“ cituje DeBoera Danny Webster z oficiálních ligových stránek.
Lehner byl během vyřazovacích bojů oporou Golden Knights, když dosáhl bilance 9-7, úspěšnosti zákroků 91,7 procenta a průměr 1,99 inkasovaného gólu na utkání. Spolehlivý byl však i Fleury (3-1, 91 %, 2,27).
„Robin chytal na elitní úrovni a Flower (Fleury) na velmi dobré úrovni,“ zhodnotil výkony stroze DeBoer.
Lehner si svá čísla zhoršil během pětizápasové série finále Západní konference a to i navzdory tomu, že ve druhém klání proti Dallasu vychytal nulu. V utkáních číslo tři, čtyři a pět kryl jen 88,4 procenta střel.
Lehner se může stát v říjnu nechráněným volným hráčem a jeho podepsání je podle zákulisních zdrojů jednou z priorit nevadského mančaftu. Fleury má pak ze své smlouvy platné ještě dva roky s cap hitem sedm miliónů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -