- Reklama -

Může se vrátit Fleury do Pittsburghu?

- Reklama -

Mohl by se Marc-André Fleury vrátit zpět k Penguins? Tuhle otázku si položil insider Mark Madden z portálu TribLive.
Jeho spekulace vychází z předpokladu, že by se Vegas rozhodlo gólmana vykoupit ze smlouvy.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Madden tvrdí, že Golden Knights budou chtít prodloužit smlouvu s Robinem Lehnerem, který se v play-off prezentuje skvělými výkony. Fleuryho kontrakt, z něhož zůstává jeden rok s cap hitem sedm miliónů, je v podstatě nevyměnitelný. Fleury má již 35 let a trh bude bohatý na výhodnější brankářské příležitosti.
A proč by měl po případném ukončení kontraktu zamířit do Pittsburghu?
Pens se v tomto roce pravděpodobně rozloučí s jedním ze svých gólmanů, přičemž by to měl být Matt Murray, kvůli němuž „musel“ Fleury z klubu odejít. Nyní by se Fleury vrátil a vytvořil tandem s mladým Tristanem Jarrym. Pokud se tak nestane, očekává se, že brankářské duo vytvoří Jarry s Caseyem DeSmithem.
Fleury opustil Penguins v roce 2017, kdy si jej vybralo Vegas v rozšiřovacím draftu. Před odchodem získal s Penguins tři Stanley Cupy.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -