- Reklama -

Pastrňák je zpět!

- Reklama -

Fanshop týmu
Vypadá to, že útočník David Pastrňák je na dobré cestě vrátit se z marodky zpátky do sestavy Bruins.
Joe Haggerty ze stanice NBC Sports Boston informoval, že se havířovský rodák objevil na pondělním tréninku, kde bruslil po boku Brada Marchanda a Patrice Bergerona.

Dvaadvacetiletý Pastrňák zmeškal vinou poranění palce 16 zápasů a zkomplikoval si tak cestu za svou doposud nejvydařenější sezónou, když má svém kontě po 56 vystoupeních 31 gólů a 66 bodů.
Dobrou zprávou pro Boston zůstává, že si poradil i bez své mladé ofenzivní hvězdy. Medvědi zaznamenali bez Pasty bilanci 12-3-1 a značně umocnili svou pozici v ligové tabulce.
Pokud se stihne český forvard objevit ve hře už v úterním zápase na ledě Islanders, bude mít před play-off k dispozici 10 utkání.- Reklama -
Předchozí článek
Další článek
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -