- Reklama -

Perry spal s Bedardovou mámou, zní spekulace v zámoří

- Reklama -

V zámoří se začaly šířit informace, že za záhadným odchodem Coreyho Perryho od Chicaga stojí aféra s matkou mladého spoluhráče Connora Bedarda, kterému měl být veterán mentorem. Renomovaný reportér televizní stanice NBC Sports Chicago Charlie Roumeliotis zprávu vyvrátil, informaci ale převzala některá česká i slovenská média.

Přes víkend generální manažer Chicaga Kyle Davidson uvedl, že se Perry v dohledné době k týmu nepřipojí a že absence je spíše rozhodnutím týmu než hráče. Hráčův agent Pat Morris však řekl, že se jednalo o rozhodnutí hráče z osobních důvodů.

Tento rozpor vnesl do celé situace záhadu a zvědavost lidí se pokusil naplnit sledovaný účet Hockey Insiderr, který má na sociální síti X více než 30 tis. sledujících.

„Podle zdrojů blízkých k organizaci Chicaga Blackhawks byl Corey Perry vyřazený z týmu, protože měl pohlavní styk s matkou Connora Bedarda. Tým se to snaží zamést po koberec,“ uvedl „Insiderr“.

- Reklama -

Novinář Charlie Roumeliotis ale tyto zprávy rozporuje: „Tyhle spekulace o Coreym Perrym, které se nyní šíří, jsou na 100 % falešné.“

Nedávno se přitom o Perryho absenci rozhovořil i samotný Bedard: „Mnoho toho o tom nepovím. Je samozřejmě smutné, že tu s námi není, ale nemáme o tom mnoho informací.“

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -