- Reklama -

Pocta pro Pastrňáka: v souboji o prestižní trofej vyzve McDavida a Tkachuka

- Reklama -

NHL oznámila finalisty na nejprestižnější individuální ocenění. Hartova trofej pro nejužitečnějšího hráče sezóny připadne útočníkovi.

CONNOR MCDAVID, EDMONTON OILERS

McDavid bojuje o zisk své třetí Hartovy trofeje v kariéře (2017, 2021). A je také největším favoritem po sezóně, ve které jako první hráč od roku 1996 pokořil metu 150 bodů.

DAVID PASTRŇÁK, BOSTON BRUINS

- Reklama -

Pastrňák se může stát třetím Čechem s Hartovou trofejí po Dominiku Haškovi a Jaromíru Jágrovi. V této sezóně byl v lize druhý s 61 góly a třetí se 113 body.

MATTHEW TKACHUK, FLORIDA PANTHERS

Tkachuk nasbíral v této sezóně 40 gólů a 109 bodů, aby pomohl Panthers k postupu do play-off. Tkachuk se může stát prvním hráčem Floridy s tímto oceněním.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -