- Reklama -

Predators jsou připraveni na šokující výměnu

- Reklama -

Nashville nezavřel dveře možnosti, že by před přestupovou uzávěrkou vyměnil svého hvězdného gólmana Juuseho Sarose.

Pierre LeBrun z TSN informuje, že tým z Tennessee plánuje podepsat se svou oporou v létě novou smlouvu. Je ale připravený naslouchat nabídkám na výměnu, pokud by byly vážné a zajímavé.

Důvodem, proč volí Predators tento přístup, je situace na trhu. Mnoho týmů si chce posílit brankářský post, a tak by mohly být ochotné za brankáře Sarosova kalibru hodně obětovat.

28letý Fin se etabloval jako jeden z elitních brankářů NHL a v posledních sezónách patřil mezi adepty na Vezinovu trofej. V tomto ročníku však zažívá svou nejhorší sezónu v kariéře.

- Reklama -

Saros vstupoval do sezóny s kariérní úspěšností zákroků 91,5 %, v této sezóně ji ale má pouze na úrovni 90,0 %.

Nashville jej draftoval ve čtvrtém kole v roce 2013 a v mužstvu je následovníkem legendárního Pekka Rinneho. Od jeho konce kariéry nebyl v lize vytěžovanější gólman než Saros.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -