- Reklama -

Price je opět mimo hru

- Reklama -

Brankář Canadiens Carey Price je opět mimo hru a jeho stav se posuzuje na denní bázi. Na jeho koleno se podívá lékař, který měl během minulého léta na starost jeho operaci.

Price pocestuje s týmem do New Yorku, kde absolvuje návštěvu doktora. I navzdory tomu se očekává, že by se mohl vrátit do brány v pátečním zápase proti Floridě, který bude pro Habs posledním v sezóně.

34letý Kanaďan byl nominovaný na Mastertonovu trofej poté, co se dokázal zotavit z operace a mezitím si vyřešit potíže se závislostí. Do akce se vrátil 15. dubna a od té doby odchytal čtyři zápasy.

Price dosáhl od návratu bilance 0-4-0, přičemž kryl 85,3 % střel. Jeho smlouva s cap hitem 10,5 mil. dolarů platí do konce sezóny 2025/26.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -